Ballina Etiketimet Adis Patushi

Etiketim: Adis Patushi

Në muajt e fundit të shtatzënisë, zbulohet gjinia e fëmijës së...

0
Dashuria e Fifit dhe Adis Patushit do të bekohet me një fëmijë. Këngëtarja është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe do të bëhet...
Merr ofendime të shumta rreth lidhjes së re dhe krahasohet me ish-gruan e Adisit, Fifi: Nuk i kam…

Merr ofendime të shumta rreth lidhjes së re dhe krahasohet me...

0
Filloreta Raçi-Fifi prej disa muajsh ka nisur një lidhje të re dashurie me biznesmenin nga Shqipëria, Adis Patushi, i cili më parë ka qenë...
Fifi shfaqet e lumtur në krahët e partnerit, sjell imazhe të reja përkrah Adisit

Fifi shfaqet e lumtur në krahët e partnerit, sjell imazhe të...

0
Artistja shqiptare, Fifi prej vitesh ka arritur të ketë një karrierë të suksesshme ndërsa mbetet e kërkuar dhe e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje...
“Jetë të gjatë dhe të lumtur çiftit”, Adrola Dushi uron ish-bashkëshortin për lidhjen me Fifin

“Jetë të gjatë dhe të lumtur çiftit”, Adrola Dushi uron ish-bashkëshortin...

0
Këngëtarja nga Ferizaj, Filloreta Raçi-Fifi, prej disa muajsh po shijon një lidhje të re dashurie me biznesmenin nga Shqipëria, Adis Patushi.Ky i fundit për...
Në lidhje me ish-bashkëshortin e saj, Adrola Dushi komenton për herë të parë veprimet e Fifit

Në lidhje me ish-bashkëshortin e saj, Adrola Dushi komenton për herë...

0
Bukuroshja Adrola Dushi ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin "Why Not" të Roza Latit.Mes të tjerash, ajo ka qenë e detyruar të...
Fifi rrëfen njohjen me Adisin: I shkrova e para në rrjetet sociale, atë ditë e putha

Fifi rrëfen njohjen me Adisin: I shkrova e para në rrjetet...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi - Fifi, ka qenë e ftuar këtë fundjavë në emisionin "Më lër të flas".Ajo ka rrëfyer shumëçka nga...
Fifi publikon një video nga palestra në TikTok, teksa shfaqet i dashuri i saj duke ia rrahur të p…

Fifi publikon një video nga palestra në TikTok, teksa shfaqet i...

0
Këngëtarja e njohur nga Ferizaj, Fifi, në bazë të një hulumtimi të shkurtër rezulton të jetë mjaft aktive edhe në TikTok.Në rrjetin social të...
Fifi hedh poshtë thashethemet se është shtatzënë

Fifi hedh poshtë thashethemet se është shtatzënë

0
Këngëtarja e njohur nga Ferizaj, Filloreta Raçi-Fifi, prej disa muajsh po shijon një lidhje dashurie me biznesmenin nga Shqipëria, Adis Patushi.Ky i fundit është...
E shoqëruar në çdo koncert nga partneri, Fifi i bën dedikimin e radhës: Zihemi e zemërohemi, por …

E shoqëruar në çdo koncert nga partneri, Fifi i bën dedikimin...

0
Janë bërë disa muaj që kur Fifi ka nisur një lidhje të re dashurie me biznesmenin nga Shqipëria, Adis Patushi.Çifti po shijojnë çdo moment...
Në përqafim të partnerit, Fifi: Je ti ai që dëshiroja

Në përqafim të partnerit, Fifi: Je ti ai që dëshiroja

0
Këngëtarja e njohur, Fifi prej vitesh ka ndërtuar një karrierë të suksesshme muzikore.Por, krahas projekteve dhe angazhimeve të shumta, jeta e saj private vazhdon...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24