Si kanë evoluar atletet e Edit? Një foto e rrallë e viteve ’80

0
Gjigandi

Me T-shirt të zi, duar në xhepa dhe atlete të bardha dallohet (me pak mundim) kryeministri në lule të rinisë.

Fiks në kohën kur modelet e flokëve mbaheshin në çdo lloj forme, ekstravagante dhe në gjatësi të ndryshme.

Duhet thënë se paska patur shumë më tepër flokë, nga sa jemi mësuar ta shohim tani.

Ndërkohë, krijimtaria rreth stilit të veshjes ka mbetur po e njëjta.  Nga të gjithë personazhet në foto, duam apo s’duam ne, sytë na shkojnë tek atletet e bardha xixë, ndoshta ndonjë tip Adidas apo Nike i atyre viteve në Shqipëri.

RonaTyra

 

 

 

a.c./dita

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu