Shoqëronte Ervis Martinaj, lihet në burg polici Jeton Lami

0
Gjigandi

Është lënë në burg nga Gjykata e Apelit ish-agjenti i Focës Operacionale Jeton Lami, pasi akuzohet se ka përkrahur një shtetas në kërkim policor.

Lami u arrestua pak ditë më parë, pasi policia e akuzon se ka ndihmuan të shumëkërkuarin Ervis Martinaj dhe mendohet se është personi i fundit që e ka kontaktuar personazhin e përfolur të botës së krimit, para se ai të humbiste gjurmët.

Deri më tani ai ka refuzuar të flasë përpara hetuesve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu