Shenjat e horoskopit që kanë nevojë për hapësirë kur ndodh një grindje në çift

0
Gjigandi

Demi

Demat njihen për forcën e tyre. Megjithatë, duke marrë parasysh se sa të ftohtë janë ndryshe, atyre u duhet kohë për veten e tyre. Njihen si tejet romantikë, prandaj mund të jetë befasuese t’i kesh ata të parët në këtë listë. Megjithatë, nëse ndodhen në një hapësirë me partnerin e tyre për një kohë të gjatë, ka shumë të ngjarë që të fillojnë një grindje.

Virgjëresha

Virgjëreshat e duan një rutinë të mirë, por nëse ajo fillon të bëhet e zakonshme, këtu fillon çështja. Ata pëlqejnë t’i mbajnë gjërat në rregull me vetëm pak spontanitet që nuk do t’ua prishë të gjithë planin. Megjithatë, edhe nëse jeni duke bërë plane, merrni parasysh t’u jepni Virgjëreshave kohën e nevojshme për të punuar, organizuar dhe marrë frymë vetë. Nëse ata e dinë se pjesa më e madhe e jetës së tyre po shkon sipas planit, ata nuk do të hezitojnë të kalojnë kohë me ju.

Akrepi

Sado intensivë që janë, ata e duan ‘kohën e tyre’. Pothuajse gjithmonë lodhen nga vetmia e tyre, prandaj kur janë në shoqërinë e partnerit për një kohë të gjatë, kjo bëhet rraskapitëse për ta. Nëse ata ndihen të mbytur dhe nuk u jepet hapësirë ​​në një marrëdhënie, ka shumë të ngjarë që të sulmojnë. Akrepëve u pëlqen thjesht të shoqërohen, por jo pa kaluar një kohë të mirë me veten.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu