Gjigandi
Ballina VIP Serena Sula terbon Don Xhonin per here te pare ne skene /...

Serena Sula terbon Don Xhonin per here te pare ne skene / Serena Sula e ve ne silket Don Xhonin

0
149

Ajo është një ndër vajzat me seksi të showbizit shqiptar. Nga karriera e modelingut, aktrimi në filmin e Ermal Mamaqit “I Love Tropoja” dhe deri tek pjesëmarrja në Miss Universe Albania 2018.

Kësaj rradhe Serena Sula ka provokuar me disa video në Instagramin e saj ku shihet krah një reperi tjetër, Don Xhonit. Ajo shifet teksa kercen krah reperet i cili ishte duke performuar në një koncert të tij. Si gjithmonë ishte në qendër të vëmendjes nga të gjithë te pranishmit në club.

Është fjala për Serena Sula, vajza nga Lezha emri i të cilës është lakuar shpesh në media rozë për pozat e saj provokuese.
Pjesë e titujve kryesore në portalet më në zë, Serena Sula u bë hit kur u publikuan mesazhet me reperin e njohur Fero dhe nxitën një sherr verbal midis saj dhe të dashurës aktuale të Feros, Arbenita Ismajli.
Ndërkohë pak muaj më parë në rrjete sociale qarkulloi një video, ku reperi Getinjo, i fërkonte të pasmet modeles nga Lezha. Veshur seksi, me fustan të kuq e të shkurtër, modelja nga Lezha ka dashur me çdo kusht t’i tërheqë vëmendjen reperit, dhe duket se ja ka dalë duke dhëne skena “pervëluese në club”.

Sic duket Don Xhoni nuk i ka rezistuar dot Serenës.. I keshillojme Don Xhonit herën tjetër të mos shkojë me “Tuta” në koncert 😂😂😂
Dhe le të themi se e ka bërë vërtet Don Xhonin “për ujë të ftohtë”…S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu