Roberti dhe Laureta shkojnë sërish në pushime, ky është vendi që kanë zgjedhur

0
Gjigandi

Robert Berisha ka bërë publike lidhjen e tij me modelen e njohur Laureta Maqedonci.

Dyshja shpesh herë ndajnë imazhe në rrjetet sociale pranë njëri-tjetrit.

Së fundi me anë të disa “InstaStory”, çifti njoftoi se kanë shkuar në pushime, ku si destinacion ata kanë zgjedhur Meksikën.

Në këtë video ata shiheshin të lumtur pranë njëri tjetrit.

Theksojmë se kjo është lidhja e parë publike e Robertit pas ndarjes me artisten, Nora Istrefin, të cilët edhe janë prindër të një vajze.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu