Rama kritikon Albin Kurtin: Si kryeministër të shikojë dosjen e bashkimit doganor që nuk u realizua

0
1
Gjigandi

Kryeministri Edi Rama në një intervistë për Top-Channel i bën një bilanc asaj çfarë u arrit në takimin e Ohrit dhe thekson se është I vendosur ta heqë kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu