Rama: Hapen aplikimet për menaxhimin e stacioneve të plazheve në 2024

0
Gjigandi

Këtë të hënë janë hapur aplikimet për menaxhimin e stacioneve të plazheve për vitin 2024. Ka qenë kryeministri Edi Rama që ka ndarë lajmin përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ndërsa ka treguar edhe hapat se si mund të kryhet aplikimi nëpërmjet e-Albania.

“MIRËMËNGJES dhe me njoftimin se nga sot janë hapur aplikimet për menaxhimin e stacioneve të plazheve për vitin 2024, proces që i gjithi kryhet online përmes e-Albania, për të përgatitur që tani një tjetër sezon fantastik veror, ju uroj javë të mbarë”, ka shkruar kryeministri Rama.

 

j.l./ ABC24.AL 

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu