Prokuroria firmosi urdhër-arrest, avokati i Kajmakut: Nuk e di ku është klienti im

0
1
Gjigandi

Fill pasi prokuroria firmosi urdhër-arrestin për ish-kryetarin e Vorës, Agim Kajmaku, avokati i tij, Isuf Shehu shkoi në prokurori, për t’u njohur me aktet, siç vetë ai u shpreh.

googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘div-gpt-ad-1508592105648-0’); });

“Nuk e di ku është klienti im, policia erdhi dhe kontrolloi banesën. Nuk e dimë pse është shpallur në kërkim”, deklaroi Shehu nga prokuroria.
  Dosja 238/ Lëshohet urdhër arresti për Agim Kajmakun, kryebashkiakun e shkarkuar

Në foto: Isuf Shehu

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu