Nuk ‘fshihen’ më! Dafina Zeqiri poston FOTO duke u PUTHUR me Dj Geek: T’du!

0
272
Gjigandi

Pak javë më parë Dafina Zeqiri dhe Dj Geek pranuan për të gjithë ndjekësit e tyre se ishin në një lidhje dashurie. Që prej atij momenti dyshja nuk ka ngurruar të ndajë momentet më të ëmbla pranë njëri-tjetrit, xhirot me motor apo përqafimet.

Së fundmi ka qenë Dafina ajo e cila ka zgjedhur të publikojë në llogarinë e saj në ‘Instagram’ një foto në krahët e Dj Geek duke i dedikuar disa fjalë dashurie. “Të du’du”, ka shkruar këngëtarja krah fotos e cila ka marrë menjëherë një sërë pëlqimesh dhe komentesh.

Lexo edhe:  Janë këmbë grash apo burrash? Zbulo nga përgjigjja jote diçka që nuk e dije për veten

Në foto duket se Geek e ka shoqëruar Dafinën gjatë xhirimeve të klipit të saj më të fundit ‘Merri krejt’, duke treguar kështu se gjendet gjatë gjithë kohës pranë artistes.

 

82679942_2949592611758168_3498758299875290751_n

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu