Në Vllaznia-Teuta ikin dritat, shpërthen stadiumi: Rama ik

0
184
blank
Gjigandi

Sot është luajtur ndeshja e Superligës midis Vllaznisë dhe Teutës në “Loro Boriçi” e cila ka përfunduar me rezultatin 0-0.

googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘div-gpt-ad-1508592105648-0’); });

Gjatë ndeshjes në stadium kanë ikur dritat, dhe tifozët kanë shpërthyer në thirrje Rama ik, duke na kthyer edhe një herë në memorie datën 17 kur në stadiumin ‘Air Albania’ tifozët bënë të njëjtën thirrje.

FOTO GALERI
1/14

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu