“Martohu, plagose apo vrite!”/ Jonida Maliqi në pozitë të vështirë, i del para fotoja e Romeo Veshajt, ja çfarë tha për ishin

0
201
Gjigandi

Këngëtarja Jonida Maliqi e ftuar në emisionin “Klanifornia” është vënë përballë një zgjedhjeje të vështirë.

Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja nuk ka preferuar që ta komentojë.

JESË NGA EMISIONI:

Marina Vjollca: Jemi në hapësirën që ti do të zgjedhësh, martohu-plagos-vrit ndërmjet këtyre personazheve; Ardi Asllani, Romeo dhe Thoma Gëllçi drejtor i përgjithshëm i TVSH.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu