Loredana ka një këshillë për vajzat beqare

0
127
Gjigandi

Reperja kosovare që jeton në Zvicër dhe që ishte pjesë edhe e një skeme ku u akuzua për hajni, ka publikuar sot një mesazh interesant për të gjitha vajzat e pamartuara

Loredana, e cila ka edhe një vajzë nga martesa e saj e parë me reperin ferizajas, Mozzik ka shkruar sot në Instastory se vajzat e reja është më mirë që të bëjnë para sesa të kenë të dashur.

“Bëni para, jo të dashur”, ka shkruar Loredana.

Këngëtarja, e cila pas skandalit në Zvicër edhe u dha fund martesës së saj me Mozzik në jetën artistike është shumë e suksesshme.

Madje, në ajo ishte edhe fituese e një çmimi në MTV Ema ku fitoi si “debutantja më e mirë repere në gjuhën gjermane”.

Këngët e saj janë shumë të pëlqyera në shumicën e vendeve gjermano-folëse.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu