Ky 9-vjeçar nga Kukësi ka nevojë për ndihmën e gjithë shqiptarëve që të jetojë

0
220
Gjigandi

Një 9-vjeçar nga Kukësi ka nevojë për ndihëm e të gjithëve shqiptarëve që të jetojë. Elio Rexhmati është emri i vogëlushit shqiptar i cili duhet të kryejë urgjent transplantin e palcës kurrizore, në Gjermani.

Ai vuan nga një sëmundje e rrallë. Por familja e tij dhe të afërmit e tyre nuk kanë mundësi ekonomike.

Ndaj Elio ka nevojë për ndihmën e të gjithëve ne që të jetojë. Shuma që Elio ta bëjë këtë operacion është  224 mijë euro.

Lexo edhe:  Gjumi i dobët rrit stresin me 30%

Sa do pak që ta ndihmoni është një mundësi që ky djalë i vogël shqiptar të jetojë dhe ta gëzojë fëmijërinë e tij.

Dy numrat ku mund të kontaktoni për ta ndihmuar Elion.

TEL: 0699188277 TEL: 004915229183505

Numri i llogarisë në  lek:AL84209110810000108992930001

Numri i llogarisë në Euro: AL51209110810000088992940102

page-340

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu