Kida dhe Loredana do donin ta ‘zhduknin’ këtë fotografi

0
52
kida-dhe-loredana-do-donin-ta-‘zhduknin’-kete-fotografi
Gjigandi

Është publikuar fotografi e paparë e Kidës dhe Loredanës.

Dy prej emrave shumë të suksesshëm në industrinë e muzikës janë edhe Loredana Zefi dhe Kida.

Por, dyshes së fundi iu publikua një fotografi, në të cilën duken krejtësisht ndryshe nga ajo që jemi mësuar t’i shohim.

Në këtë fotografi që ishte shkrepur kohë më parë gjatë pushimeve në plazh, Kida dhe Loredana dëshpërojnë me pamjen.

Për ndryshe, Loredana aktualisht po vazhdon turneun e ri, teksa po shijon edhe suksesin e këngës së re.

Në anën tjetër, Kida po punon rreth këngëve të reja, ndërsa së fundi ka njoftuar që ka nënshkruar me gjigantin “Sony Music”.
 

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu