“Kam tritol me vete”/ I riu alarmon policinë, hyn me makinë në gjykatë

0
Gjigandi

Gjykata e Apelit të Athinës është alarmuar mëngjesin e sotëm pasi një person i panjohur ka hyrë me makinën e tij në parking, nga hyrja e rrugës Loukareos.

Mediat greke raportojnë se burri rreth 35 vjeç pretendonte se kishte futur në automjet lëndë plasëse dhe lëndë narkotike, por hetimet e para nga TEEM nuk i verifikuan fjalët e tij.

Policia po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të sulmit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu