Ja pse Ervis Martinaj nuk e feston sot ditelindjen

0
Gjigandi

E keni dëgjuar ndonjëherë se pse nuk duhet të festohet ditëlindja e 40-të?

Sipas besime të vjetra thuhet se nëse festoni 40 vjetorin një shkallë e madhe, pakënaqësie, tersi dhe fat i keq do të ndjekë njeriun e ditëlindjes.

Mund të jetë kjo arsyeja se pse Ervis Martinaj zgjodhi të mos e festojë ditëlindjen e 40-të. U bënë dy muaj që askush nuk ka asnjë lajm mbi fatin e të konsideruari si “Mbreti i lojërave të fatit”, Ervis Martinaj, dhe akoma nuk ka asnjë konfirmin zyrtar nëse ai është gjallë apo ka ndërruar jetë ashtu siç përflitet.

Ervisi i lindur në Burrel më 6 Tetor 1982, diten e sotme i shumëkërkuari mbush 40-vjeç./abc

RonaTyra

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu