Isha për punët e mia! Agron Çela del nga SPAK: Nuk di asgjë për “CEZ-DIA”

0
Gjigandi

Deputeti i Partisë Socialiste Agron Çela, ka folur pasi u paraqit në SPAK, mëngjesin e kësaj të marte.

Ai nuk ka dhënë detaje konkrete, por shtoi para mediave se është paraqitur në SPAK për punët e veta.

Deputeti i Shkodrës  u shpreh se nuk e njeh fare Kastriot Ismailajn dhe se marrëdhëniet me ish-presidentin Ilir Meta i ka të mira.

“Isha për punët e mia. Kastriot Ismailajn s’e njoh kush është. Nuk di asgjë për CEZ-DIA. Me Ilir Metën kam marrëdhënie shumë të mira”, tha ai.

 

p.k\dita

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu