Infektivi në QSUT kthehet në karantinë

0
1015
infektivi-ne-qsut-kthehet-ne-karantine
Gjigandi

Që prej mbrëmjes së djeshme Shqipëria është prekur zyrtarisht nga Koronavirusi, ku janë konfirmuar dy raste babë dhe bir, 54 dhe 28 vjeç.

Qeveria ka vendosur që të pezullohen të gjithë shkollat për 2 javët e ardhshme si dhe të pezullohen të gjitha tubimet deri më 3 prill.

Spitali i Infektivit në QSUT është kthyer në karantinë për të prekurit nga virusi COVID-19.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu