Ilir Meta sërish në konferencë të jashtëzakonshme për shtyp

0
69
Gjigandi

Presidenti Ilir Meta do të dalë sërish në një konferencë të jashtëzakonshme për shtyp. Konferenca do të zhvillohet sot në orën 18:30.

googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘div-gpt-ad-1508592105648-0’); });

Presidenca nuk ka dhënë detaje mbi temën për të cilën do të flasë Meta.
Gjithsesi, presidenti është përfshirë së fundmi në një kurs përplasjes me mazhorancën, disa ambasada të huaja dhe Këshillin e Emërimeve në Drejtësi sa i përket ngërçit në Gjykatën Kushtetuese.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu