Haradinaj shpallet “dasmori i vitit”, në 2 muaj ka qenë i ftuan në 11 të tilla

0
Gjigandi

Sipas postimeve të bëra në Facebook, nga fillimi i qershorit e deri më tani Haradinaj ka qenë i ftuar në të paktën 11 dasma të zhvilluara në Kosovë.

Ish-kryeministri i Kosovës dhe njëkohësisht lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj ka thyer një tjetër “rekord” pasi rezulton se ka qenë politikani më i “angazhuar” me dasmat këtë verë në Kosovë.

Sipas postimeve të bëra në Facebook, nga fillimi i qershorit e deri më tani Haradinaj ka qenë i ftuar në të paktën 11 dasma të zhvilluara në Kosovë.

Nga fotot e publikuara shihet se Haradinaj është një mysafir i respektuar pasi shpesh është fotografuar me çiftinin ku i ka uruar për martesën dhe nuk kanë munguar dhuratat nga ana e tij.

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu