Greta zbulon bisedat me Enin: Ankohet se nuk e pyes më si është

0
Gjigandi

Në 14 tetor, këngëtarja Eni Koçi solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzoi me emrin Adea. Që nga ai moment, jeta e saj ndryshoi, por jo vetëm. Pasi së fundmi, përmes një “Ask me” në Instagram, edhe Greta ka thënë se të qënurit teze, a është gjëja më e mirë që i ka ndodhur deri tani.

“Po të qënurit teze është ndjesia më e bukur në botë. Madje, jo më larg se dje, kur po komunikoja me Enin, i thashë: “Motra më dërgo foto ose video Adea. Edhe ajo më tha: Ti nuk pyet më për mua. As si je, a të ka marrë malli. Gjithë fokusi dhe gjithë dashuria është te Adea”, u shpreh ajo.

Sa i përket muzikës, Greta ka publikuar këngën e saj më të re pak javë më parë me titull “Alo alo”, e cila është pëlqyer shumë nga publiku.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu