Ftesa e Metës/ Presidenti takon të martën krerët e partive jashtë parlamentare

0
86
Gjigandi

Opozita i është përgjigjur ftesës së Presidentit Ilir Meta për të diskutuar në lidhje me ngërçin e krijuar për ngritjen e Gjykatës Kushtetuese, Reformës në Drejtësi dhe situatës aktuale politike.

googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘div-gpt-ad-1508592105648-0’); });

Top Channel mëson se të martën Presidenti do të presë në orën 09:00 krerët e partive jashtë parlamentare.
Një shkresë është dërguar nga Presidenti i Republikës, Ilir Meta, më herët për të gjithë kryetarët e partive që braktisën Kuvendin, për të diskutuar lidhur me situatën dramatike ku ndodhet vendi.
Vijon…

Lexo edhe:  Gjiknuri propozoi OSBE si ndermjetese, Basha i prere: Budallalleqe - Lajmi i Fundit - Lajme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu