FOTO: Flini në shpellë për 1500 euro nata

0
Gjigandi
Beckham Creek Cave Lodge njihet si shpella më luksoze në botë. Kjo shpellë më parë ka shërbyer si vendstrehim në rast të ndonjë sulmi bërthamor. Më vonë është shndërruar në klub nate dhe në rezidencë private.

Pronari i ri vendosi më pas ta shndërronte në hotel. Gjendet në Arkansas të SHBA-ve dhe është nxjerrë në shitje për 2.5 milionë euro. Revista Forbes e ka shpallur si njërin nga hotelet më të mira nëntokësore në botë. Qëndrimi për një natë kushton 1,500 euro.

 

p.c. / ABC24.AL

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu