Fero inçizon veten dhe Arbenitën në shtrat

0
16
Gjigandi

Fero dje bëri hapjen e studios së re për labelin e tij GANG GANG Entertaiment.

Ndonëse nuk u pa në event Arbenita, ajo shihet sot në një video që ka postuar Fero në Instagram.

Në këtë video modelja e njohur shihen të jetë duke fjetur në ndërkohë që reperi e poston në Instagramin e tij.

Çifti ishte përfolur shumë për një ndarje të mundshme mirëpo kjo video i jep fund çdo spekulimi të mundshëm.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu