Emri+Foto/ Abuzoi seksualisht me të miturën, 55-vjeçari shok me babain e vajzës (detaje)

0
Gjigandi

Detaje tronditëse kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë e ndodhur ditën e sotme ku 55-vjeçari Astrit Terolli ka abuzuar seksualisht me një vajzë të mitur.

Burime për mediat bëjnë me dije se 55-vjeçari i arrestuar ishte shok me babanë e vajzës së mitur ndërsa të dy familjet jetonin me qera në Tiranë.

Mësohet se Astrit Terolli ka shkuar për vizitë në shtëpinë e shokut të tij ku ka gjetur vetëm vajzën e mitur dhe ka kryer marrëdhënie seksuale me forcë me të. Nga kryerja e ekspertizës, rezulton se 55-vjeçari ka abuzuar me të miturën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu