Edon Shileku eliminohet nga Big Brother VIP Kosova

0
Gjigandi

Sonte (e premte) po mbahet Prime i radhës i Big Brother VIP Kosova.

Përkundër dinamikave të shumta që u shtjelluan dhe diskutuan gjithashtu u eliminua edhe njëri prej banorëve të nonimuar të javës.

Banori i eliminuar mbrëmjen e sotme ishte aktori Edon Shileku.

Edoni përndryshe brenda shtëpisë pranoi se është biseksual dhe përfaqësonte komunitetin LGBT+.

Ai shpesh herë është transformuar në personazhin e ‘drag queen’ Victoria Owns.

Union Contact

Theksojmë që përveç eliminimeve sonte po ashtu do të ketë edhe hyrje të reja, për herë të parë që nga nisja e BBVK.

Kujtojmë që banorët e mbetur janë në garë për të fituar çmimin e madh prej 200 mijë eurosh.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu