Edi Rama: Të fala mamit, e ka kuptuar që…

0
120
Gjigandi

Dita e tretë e kongresit të PS ka nisur dhe ajo u është kushtuar të rinjve.

Një nga të rinjtë që mori fjalën ishte dhe një vajzë e re, e cila tha se pavarësisht bindjeve të djathta të nënës së saj, ajo zgjodhi PS.
Për këtë kur mori fjalën kryeministri Edi Rama e nis me shaka.

“Ajo që e ka mamin me PD, të fala mamit. Mami sheh larg, se e ka kuptuar që e ardhmja është këtu dhe vajza duhet të vijë në PS”, tha kryeministri, ndërkohë që komenti i tij u shoqërua me të qeshura nga të pranishmit.

#KongresiPS🌹2020 – #FresshVoice

Posted by Edi Rama on Sunday, 1 March 2020

#KongresiPS🌹2020 – #FresshVoiceFJALA PËRPARA TË RINJVE SOCIALISTË😊

Posted by Edi Rama on Sunday, 1 March 2020

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu