E rëndë në Gjilan/ Policja vret katër anëtarë të familjes, pastaj edhe veten

0
207
blank
Gjigandi

Një zyrtare policore në Gjilan ka vrarë katër anëtarë të saj të familjes e pastaj edhe veten.

Kështu thonë burime të KosovaPress-it. Kurse, zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani i ka thënë KosovaPress-it se për momentin nuk mund të flas asgjë, pasi është një rast i rënd.

Lexo edhe:  Ndërpritet mbledhja e Këshillit Politik për Reformën/ Debate të forta mes Gjiknurit, Vasilit e Bylykbashit

“Prokurori është në vendin e ngjarjes dhe së shpejti do ta jep deklaratën për media”, tha ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu