E keni parë si duket Dafina Zeqiri pa make up? E shihni tani! [FOTO]

0
328
Gjigandi

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, këngët e së cilës janë kthyer në hite dhe ajo është shumë e komentuar në media. Dafina është edhe shumë aktive në profilin e saj në Instagram, ku publikon foto e video të ndryshme nga jeta e saj personale dhe profesionale. Së fundmi, Dafina ka shkuar për t’i bërë një trajtim fytyrës dhe ka publikuar disa foto ku shihet pa pikë grimi. Fansat e kanë komplimentuar shumë për pamjen e saj natyrale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu