Dyshohet se u mbyt në lumin Seman, vijojnë punimet për gjetjen e trupit të 14-vjeçarit

0
Gjigandi

Një 14-vjeçar dyshohet se është mbytur ditën e djeshme në lumin Seman.

Mësohet se forca të shumta policie, polumbarët e RENEA-s, banorët dhe familjarët janë duke vijuar kërkimet për gjetjen e trupit të të miturit. Dyshohet se është futur për t’u larë dhe të jetë mbytur.

Situata bëhet akoma dhe më e vështirë për familjen e tij, pasi 12-vite më parë u ka vdekur një djalë, i cili po ashtu është mbytur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu