5.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zgjedhë

Etiketim: zgjedhë

“Ka ardhur koha që Shqipëria të zgjedhë”! Rama paralajmëron ndarjen nga...

0
Kryeministri Edi Rama deklaron se do ishte një gabim i madh nëse Maqedonia e Veriut nuk do të pranonte propozimin e presidentit francez, Emanuel...

Emina Çunmulaj për 10 vjetorin e lidhjes, zgjedhë fjalët më të...

0
Modelja e njohur, Emina Çunmulaj ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për bashkëshortin e saj, me rastin e 10 vjetorit të lidhjes së tyre. Këto...

Paralajmërimi i BB, Meta: Po thellohet varfëria, hapni listat dhe presidentin...

0
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka komentuar raportin e Bankës Botërore, ku thuhet se situata e pandemisë do të thellojë varfërinë në Shqipëri, nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS