9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zgjatja

Etiketim: Zgjatja

Zgjatja 10 vjeçare e vlefshmerisë – fluks i madh aplikimesh për...

0
Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Yuri Kim është shprehur sot se pas zgjatjes së vlefshmërisë së vizave amerikane nga tre...

Zgjatja e mandatit të komisionit për Metën, Alimadhi: Të shpërbëhet! –...

0
Debate mes deputetëve të maxhorancës dhe opozitës së re në komisionin hetimor për shkarkimin e Presidentit. Komisioni është mbledhur sot për të shqyrtuar kërkesën për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS