15.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zgjatim

Etiketim: zgjatim

Hoxhaj: Serbia është zgjatim i Rusisë në Ballkan, hyrja e Kosovës...

0
Enver Hoxhaj, nga Partia Demokratike e Kosovës, ka thënë që Serbia në Ballkan është pushtim potencial i zgjatur rus, duke e shndërruar në prioritet...

Islami: Opozita parlamentare zgjatim i Ramës, ai tallet dhe luan me...

0
Në një intervistë për Ora News, ish-Ministri i Financave Kastriot Islami, tha se parlamenti aktual është pa nivel dhe me profil korruptiv e ologarkik.  Për...

Zedhenesi i Metes i kthehet keq opozites parlamentare: Jeni zgjatim i...

0
Zëdhënësi i Presidencës Tedi Blushi ka shigjetuar opozitën e re në parlament. Ai shprehet se ata janë thjesht zgjatime të Rilindjes, që shkojnë pas...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS