9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zgjasë

Etiketim: zgjasë

Shtytjen e trurit që e marrim nga meditimi mund të zgjasë...

0
Meditimi ju bën të ndiheni mirë. Duket të qetësoni mendjen tuaj, të relaksoni trupin tuaj dhe të bëni pengesat e ditës pak më të lehta...

Mënyra të zgjuara që depilimi me brisk të zgjasë më shumë

0
Të gjitha e përdorim briskun, por e përdorim si duhet? Terapistja e bukurisë së shumë personazheve të famshëm dhe specialistja e lëkurës së markës...

A do të zgjasë lidhja juaj? Ja disa nga shenjat që...

0
Flirt ose dashuri e madhe? Nuk është gjithmonë e lehtë të kuptohet nëse një histori dashurie është e destinuar të zgjasë. Ato që lindin si...

Mjeku shqiptar jep lajmin e keq: Pandemia mund të zgjasë deri...

0
Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero, ka folur në lidhje me shtimin e rasteve me koronavirus gjatë javëve të fundit në vend. I ftuar në emisionin...

Pëllumb Pipero: Pandemia mund të zgjasë deri në tri vite….!

0
“Normaliteti i ri do jetë maskë. Pandemia mund të zgjasë dhe për dy apo tre vite të tjera”, kështu tha mjeku Pëllumb Pipero në...

Imuniteti nga coronavirusi mund të zgjasë vetëm disa muaj, paralajmërojnë shkencëtarët

0
Njerëzit që janë shëruar nga coronavirusi mund të kenë imunitet vetëm për disa muaj, ka gjetur një studim i ri shqetësues. Më parë thuhej se...

Si t’ja bëjmë që depilimi të zgjasë sa më shumë

0
Të gjithë dimë të depilohemi, por nuk dimë nëse po e bëjmë siç duhet apo jo. Kur 4 ditë pas depilimit shihni qimet e...

Ja mënyra se si t’ju zgjasë seksi orë të tëra!

0
Seksi ofron përparësi të shumta mendore dhe psikike, mirëpo për çka më së shumti lakmojnë meshkujt dhe femrat kur është fjala për aksionin në...

Pompeo i bën thirrje Këshillit të Sigurimit të zgjasë embargon ndaj...

0
Sekretari amerikan i Shteti, Mike Pompeo, i kërkoi Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara të zgjasë një embargo armësh ndaj Iranit, duke paralajmëruar...

10 gjërat që e bëjnë lidhjen tuaj të zgjasë përgjithmonë

0
Nuk duhet të bëni shumë, nëse doni që lidhja juaj të zgjasë gjithë jetën...pa shumë përpjekje! Nuk është fare e lehtë në ditët e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS