9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zëvendësuesin

Etiketim: zëvendësuesin

Milan gjen zëvendësuesin e Donnarummas në Francë

0
Situata e vështirë financiare e krijuar nga pandemia do të ndikojë merkato e verës dhe te Milani po përgatiten për çdo situate edhe nëse...

Mertens drejt Interit, Napoli gjen zëvendësuesin në Premier League

0
Dries Mertens është një ndër lojtarët më të mirë që ka veshur ndonjëherë fanellën e Napolit në Serie A, por cikli i tij si...

Real Madrid gjen zëvendësuesin e Benzemas

0
Real Madridi po mendon për zëvendësuesin e Karim Benzema-së.< Skuadra spanjolle ka piketuar disa futbollistë e në krye të listës është Sadio Mane, sulmuesi...

Milani gjen zëvendësuesin e Donnarummes, i merr objektivin Barcelonës

0
Milani po mendon që të futet në garë për portierin Andre Onana. Skuadra e "Djallit" mendon se do të arrijë te portieri i Ajaxit,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS