8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zëvendësua

Etiketim: zëvendësua

Trafikantët, GPS pakove me kokainë, fotot e aksionit dhe si u...

0
Trafikantët u kishin vendosur GPS të fjalës së fundit të teknologjisë pakove me kokainë të nisura nga Ekuadori drejt Shqipërisë. Pakot të izoluara edhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS