fbpx
4 C
Tirana
Monday, March 30, 2020
Ballina Etiketimet Zëvendësua

Etiketim: zëvendësua

Trafikantët, GPS pakove me kokainë, fotot e aksionit dhe si u...

0
Trafikantët u kishin vendosur GPS të fjalës së fundit të teknologjisë pakove me kokainë të nisura nga Ekuadori drejt Shqipërisë. Pakot të izoluara edhe...