8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zëvendësojë

Etiketim: zëvendësojë

Largohet nga ‘Portokallia’ Xhemi Shehu, mësohet kush do e zëvendësojë

0
Ditën e sotme u përfol se moderatorja Xhemi Shehu ka dhënë dorëheqjen e saj nga media ‘Top Channel’. Në këtë mënyrë programi i njohur...

Microsoft “do të zëvendësojë gazetarët me robotë”

0
Microsoft do të zëvendësojë dhjetëra gazetarë me kontratë në faqen e internetit të MSN dhe të përdorë sisteme të automatizuara për të zgjedhur histori...

Përmeti: Guxoni e votoni ndryshimet në sistemin zgjedhor, ose Rama do...

0
Deputeti i opozitës së re, Andi Përmeti, i ka bërë thirrje deputetëve që të votojnë ndryshimet në sistemin zgjedhor, ndërsa tha se në të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS