5.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zëvendëso

Etiketim: zëvendëso

Këshilltari i Kurtit: Moderniteti i Ramës dhe Veliajt pa themele, zëvendëso...

0
Moderniteti i Edi Ramës dhe Erion Veliajt është pa themele dhe mbështetet në filozofinë e zëvendësimit duke shembur. Kështu e komentoi shembjen e Teatrit Kombëtar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS