5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zëvendësministrja

Etiketim: Zëvendësministrja

Riatdhesohen 19 shqiptarë nga Gjermania / Zëvendësministrja Voda: Mos abuzoni me...

0
Me një fluturim të posaçëm janë riatdhesuar nga Gjermania 19 shtetas që kishin thyer rregullat e lëvizjes në BE, apo kishin kërkuar azil të...

​Zëvendësministrja e shkarkuar vesh bikini dhe shpall partinë e re feministe

0
Ish-zëvendës ministrja e shkarkuar e Infrastrukturës në Ukrainë, Aleksandra Klitina, ka rimarrë veten nga shkarkimi i saj skandaloz vitin e shkuar duke thënë se...

Zëvendësministrja e Jashtme e Shqipërisë: Hoti duhet të kishte marrë pjesë...

0
Zëvendësministrja e Jashtme e Shqipërisë Edith Harxhi në studion e “ABC News” ka folur për akuzat ndaj Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi dhe kreut...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS