9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zëvendësministër

Etiketim: zëvendësministër

Ish-gazetari i sportit emërohet zëvendësministër në Ministrinë e Sportit

0
Ish-gazetari i sportit, Arbër Grabovci, ka nisur të ushtrojë detyrën e zëvendësministrit në Ministrinë e Kulturës, Rinisë dhe Sportit. Përmes një komunikate, MKRS-ja lajmëroi se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS