8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zëvendësimin

Etiketim: zëvendësimin

U pezullua nga detyra, KPA hedh shortin për zëvendësimin Luan Dacit...

0
Pas vendimit për të pezulluar Luan Dacin, Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka hedhur në short edhe 5 çështje të tij që janë në...

Shkarkohet nga detyra drejtoresha e prokurimeve, çelet gara për zëvendësimin e...

0
Shkarkohet nga detyra drejtoresha e Komisionit të Prokurimeve Publike, Evis Shurdha. Vendimi për shkarkimin e saj është marrë nga Këshilli i Ministrave dhe vjen një...

Shkarkimi i Rudina Hajdarit/ Opozita e re kërkon zëvendësimin me Murrizin,...

0
Ditën kur Rudina Hajdari ndodhej e ngujuar në rezidencën amerikane në përpjekje për te arritur një marrëveshje politike për reformën zgjedhore mes PD- PS...

Shkarkimi i Rudina Hajdarit/ Opozita e re kërkon zëvendësimin me Murrizin,...

0
Ditën kur Rudina Hajdari ndodhej e ngujuar në rezidencën amerikane në përpjekje për te arritur një marrëveshje politike për reformën zgjedhore mes PD- PS...

Tre emrat për zëvendësimin e mundshëm të Casemiros

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Mesfushori i Chelseat,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS