1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zeta

Etiketim: Zeta

Catherine Zeta Jones “shokon” me rrobebanjo!

0
Në moshën 50 vjeçare, Catherine Zeta Jones i ka mahnitur fansat me fotot e saj me rrobebanjo. Aktorja e famshme, që dikur mbajti titullin e...

Sekretin, martesës gati 20 vjeçare të Catherine Zeta Jones, ia nxorri...

0
Michael Douglas dhe Catherine Zeta Jones festuan 19 vjetorin e martesës. Dhe mesazhi më i këndshëm që aktori mori në këtë ditë të veçantë, ishte...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS