9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zeshkane

Etiketim: zeshkane

Nga zeshkane në biondin, Ana mahnit në fotosesionin e ri

0
Ana Kabashi nuk heziton të bëjë ndryshime në pamjen e saj, dhe këtë e bëjë shumë shpesh. Teksa prej kohësh e kemi pari si zeshkane,...

Anxhelina shndërrohet në një zeshkane seksi

0
Anxhelina Hadërgjonaj është bërë zeshkane. Këngëtaren Anxhelina Hadërgjonaj jemi mësuar ta shohim me flokë të bardha. Mirëpo asaj po i shkon shumë edhe ngjyra e zezë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS