1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zerohen

Etiketim: zerohen

Pa koalicione, kush humb e kush fiton/ Kume: Forcat e mëdha...

0
Në zgjedhjet e ardhshme parlamentare forcat politike do të garojnë pa koalicione parazgjedhore. Por, kush humb dhe kush fiton nga ndryshimet e reja Kushtetuese?...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS