8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zero

Etiketim: zero

Kjo është arsyeja e pazakontë pse prindërit norvegjezë i lënë fëmijët...

0
Nuk ka asnjë rregull për të qenë një prind i mirë, por ka me mijëra mënyra për të qenë i tillë. Sigurisht që kryefjala...

Taksimi në Shqipëri/ Ram: Taksë zero për pagat deri në 500...

0
Kryeministri, Edi Rama ka mbajtur fjalën e tij në Kuvend në lidhje me akuzat që i janë në lidhje me taksimin. Rama tha se qeveria...

Më shumë se 2000 minuta lojë, zero gola; sulmuesi me rekordin...

0
Katër pikë përpara të tretit nga fundi në renditje, Granada e rënë dhe mbijetesa e arritur. Espanyol do të luajë në La Liga edhe...

Allegri ‘bis’ rezulton dështim nga fillimi, Juventusi me me zero tituj

0
Hera e parë pa tituj në historinë e tij te Juventusi për Massimiliano Allegrin. Hera e parë pa tituj që nga koha e Luigi...

“Keni zero kontribut në PD”- Hajdari përplaset me Bardhin

0
Ish-deputetja e PD-së, Rudina Hajdari është përfshirë në një debat me Gazment Bardhin, pasi i ka kërkuar këtij të fundit që të kërkojë ndjesë...

Gështenja: Zgjedhjet në degë të njëanshme, të fillojnë nga zero me...

0
Deputeti demokrat Lefter Gështenja në Ora News, u shpreh se ka kërkuar çtensionimin e grupit parlamentar dhe më pas atë në terren.Sipas tij, 31...

Energjia dhe dështimi me diversifikimin/ Shqipëria në pikën zero, prodhimi bazohet...

0
Kriza energjetike globale tregoi, edhe një herë, qartësisht dështimin e Shqipërisë në diversifikimin e sektorit. Fakt është që vendi po shpenzon qindra miliona euro...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS