8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zërin

Etiketim: zërin

Me zërin që i dridhej, djali i jep lamtumirën Bujar Nishanit:...

0
Me zërin që i dridhej, djali i Bujar Nishanit ka mbajtur fjalën në ceremoninë mortore në nder të ish-presidentin në varrezat e Sharrës në...

Japonia prodhon ‘maskën e zgjuar’, amplifikon zërin dhe përkthen fjalët në...

0
Japonia prodhon maskën smart që pretendohet se lufton Koronavirusin. "C-mask" u zhvillua nga Donut Robotics dhe do të prodhohet në 5,000 copë duke nisur nga...

“Zero ndihmë, vetëm taksa”/ Basha nga Shëngjini: Operatorët turistikë të ngrenë...

0
Gjatë një komunikimi për turizmin në Shëngjin, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u shpreh se shteti nuk ekziston për operatorët turistikë dhe se...

Humbi zërin për dy muaj, çudia: Gruaja tani flet në 4...

0
Një grua që nuk ishte në gjendje të fliste për dy muaj për shkak të një dëmtimi në tru, ka rimarrë zërin – por...

Rama mesazh për zgjedhjet në Luginën e Preshevës: Bashkimi i votës...

0
Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në Tëitter ka reaguar në lidhje me zgjedhjet në Luginën e Preshevës. Rama ka uruar për...

Elita Rudi bën dedikim për djalin e saj, Zërin: Lumturia jote...

0
Elita dhe Gjiko së bashku me djalin e tyre, Zërin, ka disa ditë që kanë udhëtuar drejt jugut të Shqipërisë. Çifti kanë zgjedhur Dhërmiun për...

Vasili “i trash zërin” SPAK-ut: Hetoni Ramën, përndryshe do përgjigjeni ju!

0
Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se Edi Rama duhet të hetohet dhe të dënohet nga ana...

Prindër, ja se si të bëni ‘paqe’ me fëmijët pa e...

0
SHARE   TWEET   SHPERNDAJ   EMAIL   COMMENTS Të gjithë jemi të lodhur pas një dite pune dhe nuk mundemi të durojmë më të bërtiturat apo rrëmujën që shkaktojnë fëmijët në shtëpi....

Lugina e Preshevës me listë të përbashkët në zgjedhje, Meta: Pjesëmarrja...

0
Zgjedhjet parlamentare dhe lokale në Serbi do të mbahen më 21 qershor. Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur vendimin e 5 partive politike shqiptare në komunat...

Meta: Bashkëpunimi dhe pjesëmarrja masive në zgjedhje forcon zërin e shqiptarëve...

0
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka përshëndetur dorëzimin e listës së përbashkët të partive politike shqiptare të Luginës së Preshevës për zgjedhjet parlamentare të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS