8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zeqiraj

Etiketim: Zeqiraj

Erion Zeqiraj dhe Blerta Ligaj i japin fund lidhjes? Moderatori sqaron...

0
Erion Zeqiraj dhe e dashura e tij basketbolliste, Blerta Ligaj janë një ndër çiftet me të komentuara të momentit në mediat rozë. Dhe dy ditë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS