1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zënkë

Etiketim: zënkë

FOTO/ U sulmua gjatë një zënke! Me thikë në kokë del...

0
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kinë. Një burrë, i cili është plagosur me një thikë në kokë, nuk e ka hequr mjetin...

Zënkë për para mes vëllezërve, një muaj paraburgim për dy prizrenas

0
Gjykata Themelore e Prizrenit i ka lënë në paraburgim për një muaj dy të pandehurit me iniciale F.S(1) dhe F.S(2). Ata po dyshohen se kanë...

Mourinho reagon pas lajmeve për zënkë me lojtarin e vet: S’pata...

0
Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, i ka hedhur poshtë spekulimet për prishjen e marrëdhënieve mes tij dhe Tanguy Ndombeles, pas fitores së vështirë të...

Si të rregulloni një lidhje në distancë pas një zënke të...

0
Të gjithë e dimë sesa të vështira mund të jenë lidhjet në distancë. Ka momente që çiftet duan ta shkëpusin këtë lidhje që duket...

Si të rregulloni një lidhje në largësi pas një zënke të...

0
Të gjithë e dimë sesa të vështira mund të jenë lidhjet në distancë. Ka momente që çiftet duan ta shkëpusin këtë lidhje që duket...

Si të rregulloni një lidhje në distancë pas një zënke të...

0
Të gjithë e dimë sesa të vështira mund të jenë lidhjet në distancë. Ka momente që çiftet duan ta shkëpusin këtë lidhje që duket...

Një tjetër zënkë në familjen Kardashian, Kourtney i del kundër zgjedhjes...

0
Debatet në familjen Kardashian duket se nuk kanë mbaruar akoma. Pas largimit nga seriali i famshëm ‘Keeping Up With The Kardashians’ duket Kourtney ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS