9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zemëruar

Etiketim: zemëruar

Messi tejet i zemëruar, reagimi i tij pasi shënon gol bëhet...

0
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, ishte tejet i zemëruar gjatë disfatës të së enjtes, gjë të cilën e shfaqi edhe pas golit të shënuar....

Pse njerëzit bërtasin kur janë të zemëruar?

0
Sipas një historie tibetiane, një ditë një njeri i mençur i pyeti dishepujt e tij: – Pse njerëzit bërtasin kur janë të zemëruar? Burrat menduan për...

Shteti i shemb shtëpinë, shoferi i zemëruar vret 21 nxënës (FOTOT)

0
Hetuesit në Kinë kanë dalë në përfundimin se aksidenti me autobusin e nxënësve që mori 21 jetë, ishte i qëllimshëm. Ngjarja e...

Të gjithë të zemëruar me Isco-n

0
Isco është kthyer në një çështje te Real Madrid. Spanjolli nuk po kalon një sezon për t’u mbajtur mend dhe ka luajtur vetëm 12...

Trump “gjithnjë e më i zemëruar me Kinën” për COVID-19

0
Presidenti i SHBA-së, Donald Trump të martën deklaroi se zemërimi i tij ndaj Kinës po rritet gjithnjë e më shumë ndërsa pandemia e koronavirusit...

Arteta, i zemëruar: Disfata e sotshme është e papranueshme

0
Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, e cilësoi si të papranueshme disfatën me rezultat 2:1 të skuadrës së tij kundër Brightonit në Premierligë, përkundër që...

Kim Kardashian ndihet e zemëruar dhe inatosur nga vdekja e George...

0
Kim Kardashian ka pranuar se është zemëruar pas vdekjes tragjike të George Floyd. Ylli i Keeping Up u bashkua me të afërmit e saj duke...

Pse disa njerëz janë vazhdimisht të zemëruar?

0
Ka njerëz që janë vazhdimisht të inatosur, sikur zemërimi të jetë gjendja e tyre natyrore! Këta njerëz nuk hezitojnë të lëshojnë zemërimin tek të...

Pse hamë më shumë kur jemi të zemëruar dhe si ta...

0
Kur jeni të nxehur është e lehtë të hani më shumë dhe papritur të lindë dëshira të hash ëmbëlsira apo ushqime të kripura të...

Sot 10 vjet, Barcelona e zemëruar ia ndërpreu Interit festën duke...

0
Më 28 prill 2010, Barcelona e përjetoi njërin prej eliminimeve më të dhimbshme në stadiumin e vet, Camp Nou. Aq rëndë e përjetoi eliminim...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS